DOTYKOVÉ VYPÍNAČE

Specializovaný obchod s designovými dotykovými vypínači a kompletními modulárními systémy zásuvek ve stejném designu.  Jde o Vás projekt, o Váš domov.., tak nedělejte kompromisy. Dotykové vypínače jsou dostupnější než jste mysleli.., a přitom jde o ušlechtilé materiály, jako tvrzené sklo a broušený kov, hliník.. A hlavně, jsou vhodné i pro rekonstrukce, bez zásahu do stávající elektroinstalace. 

CREATIV-E

Specializovaný prodej  výtvarných potřeb a pomůcek pro scrapbooking a cardmaking.
K zakoupení je zboží od zahraničních výrobců, v nabídce najdete vyřezávací a embossovací stroj Bigshot, vyřezávací šablony od značky Memory Box, krásné designové papíry, kvalitní zboží od značky Fiskars, kartonové výřezy od polské návrhářky Wycinanka a mnoho dalšího pro tvoření Vašich alb a přáníček.

KRABIČKÁRNA

Pokud chcete originálně darovat peníze ke svatbě, Krabičkárna je to pravé místo. Zakoupíte zde originální ručně vyráběné krabičky ke svatbě a jiným životním událostem. Krabička se po zvednutí víčka rozevře, na bocích krabičky jsou kapsičky, do kterých vložíte peníze nebo poukaz. Příspěvky jsou označeny textem a obrázkovým motivem. Krabičky vyrábíme i na zakázku, podle barev svatebního oznámení, na různá témata či stylu.


Jsme tady pro Vás!

Vaše dotazy, požadavky a objednávky, se pokusíme vyřídit v co nejkratším termínu, k Vaší spokojenosti!