DOTYKOVÉ VYPÍNAČE

ROON - to jsou dotykové vypínače, které jsou pro nás "šité na míru".  Vznikl tak výborný vztah mezi námi a výrobním závodem, který je ochotný nasloucht i potřebám tak "malého" trhu, jako je ČR.. Hledali jsme něco navíc, a tady jsme to dostali bez jakýchkoliv kompromisů.. Ať už to byl dvojitý stmívač, žaluziový vypínač, vestavné osvětlení, nebo schodišťový stmívač, a hlavně kvalita.. Stačilo říct, a R&D oddělení se pustilo do práce, a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsme schopni nechat vyrobit vlastní design pod značkou ROON, nebo jakékoliv jiné zákaznické řešení.. Tak neváhejte.. ROON, to je to pravé pro Váš projekt!

LIVOLO - tak to je ta "klasika", známá v oblasti dotykových vypínačů, bez nadsázky, po celém světě. A my jsme měli tu čest, před několika lety, přivést tohoto výrobce na náš trh. I LIVOLO stále vyvíjí a modernizuje svouji produktovou řadu.., ale je trochu konzervativnější a více naslouchá globálním potřebám, než požadavkům jednotlivých trhů. Každopádně, pokud jde o spolehlivost, tak nelze pochybovat o kvalitě. Ta je prostě TOP. Obrovskou výhodou LIVOLO je, možnost kombinace s prvky zásuvkových modulů Francouzského výrobce Legrand. Avšak v případě ROON jsou dostupnější žádané USB nabíječky, HDMI, audio.. Výběr je tedy na Vás!

Design, Luxus, Kvalita

Pokud stále hledáte ten správný design vypínačů a zásuvek pro Váš domov, zastavte se chvíli na našich stránkách a představte si, jaké by to bylo, ... místo běžného, plastového, mechanického vypínače, mít krásný a designový, kde jsou pohledové díly vyrobené z materiálů, jako je tvrzené sklo, nebo masivní hliník. Věřte, že v rozpočtu celého Vašeho projektu, není cenový rozdíl až tak zásadní, zato rozdíl v komfortu funkce a hlavně vzhledu, je obrovský.

Ne nadarmo se říká, že z maličkostí se skládá celek. Platí to tak skoro všude, jiné to není ani v problematice bydlení. Chcete-li bydlet komfortně, stylově a zároveň příjemně, máte nyní daleko větší možnosti než kdykoliv předtím. Nabídka nejrůznějších bytových prvků je více než bohatá a neustále roste. Při vybavování či rekonstrukci interiéru začněte například drobností, kterou představují vypínače. Buďte nároční, naše dotykové vypínače Vás snadno rozmazlí.

Ve chvíli, kdy dokončujete Váš domov, tak nedělejte kompromisy právě u prvků, které máte na očích každý den, a pokud jde o vypínače, tak se jich stále budete dotýkat. Patří jim první dotyk, když přijdete domů, a poslední když z domu odcházíte. Nezapomínejte na to!